O nas

Witamy na stronie firmy PHU MJOLNIR Tomasz Długaj.

Działamy na rynku Polski od wielu lat. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Mikołów w woj. Śląskim, niedaleko Katowic. Podstawowym zakresem naszej działalności są usługi sprzętem budowlanym. Posiadamy niezbędny sprzęt do wykonywania prac ziemnych oraz szeroko pojętych prac rozbiórkowych, wyburzeniowych.

Zajmujemy się kuciem betonu zbrojonego , skał, murów itp. oraz kompleksowym sprzątaniem terenów po i przed budową tzn.:

  • wywóz oraz załadunek ziemi, gliny, gruzu,
  • wymianą gruntu,
  • równaniem i podwyższaniem terenu.

Należy pamiętać, że odpowiednie wykonanie rozbiórki lub wyburzenia powinno być dobrze zaplanowane oraz przeprowadzone przez doświadczoną kadrę jaką nasza firma dysponuje. Posiadamy nowoczesny sprzęt do wyburzeń, dzięki czemu rozbiórki przez nas wykonywane nie zagrażają ani osobom postronnym, ani budynkom w pobliżu. Nie boimy się trudnych wyzwań jak na przykład wyburzenie w centrum Katowic lub innym gęsto zabudowanym śląskim mieście. Każdy proces rozbiórki jest podzielony na etapy, jesteśmy w stanie przeprowadzdzić ją w taki sposó, aby odzyskać częśc cennych materiałów budowlanych z danego obiektu.

Prowadzimy działalność w zakresie transportu materiałów sypkich wywrotkami 3 i 4 osiowymi oraz zestawami samowyładowczymi.

Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Podczas wszystkich lat działalności nasza firma zrealizowała szereg najróżniejszych usług, zlecanych przez klientów. Jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i niebojącym się wyzwań.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Tel: 515 455 169

W ofercie

Świadczymy szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

więcej

Mjolnir @ 2013 . wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: internet-media.pl